Про проєкт

Arta & Art

ARTA & ART - це мистецький проект, який об'єднує творчу енергію студентів Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури з гуманітарними проектами фонду. Ми віримо, що мистецтво може стати справжньою силою, яка не лише надихає, а й збирає кошти на важливі потреби захисників України.

Мета проекту - створення студентами, викладачами та випускниками Академії мистецьких арт-об’єктів на основі матеріалів, які надані нашими захисниками фонду (гільзи від снарядів, ящики з-під БК, тощо), їх презентація на виставці та подальший продаж на аукціоні. Зібрані під час аукціону кошти збираються на офіційний рахунок фонду та будуть спрямовані на підтримку та потреби наших захисників

Arta & Art

Як Ви можете допомогти?

Запрошуємо вас приєднатися до виставки-акціону, де кожен має неповторну можливість не лише здобути унікальний арт-об'єкт, а й підтримати героїв, які стоять на захисті України.

Ваша участь не лише збагатить вашу колекцію, а й принесе реальну підтримку тим, хто безстрашно відстоює нашу країну.

Цього разу наша спільна ініціатива спрямована на допомогу для 4-ї Бригади НГУ "Рубіж" у придбанні ударного БпЛА «Кажан Е620», який значно підвищить можливості наших захисників та забезпечить ефективний контроль над територією в районі ведення бойових дій.

Arta & Art

Події

Opening of the ARTA & ART art project

Фінансова ціль: 1100000.00 грн
до May 23, 2024
Відкритий

The ART&ART project was launched

Фінансова ціль: 11000000.00 грн
до May 31, 2024
Відкритий