Oleh Titarenko Warrior's story

We are pleased to present the first patient who became a participant of the Get Back to Life project.

У перші дні війни Олег Титаренко, як і багато інших звичайних жителів Харківщини, став на захист своєї країни. 
Наприкінці квітня, під час запеклого бою, Олег отримав важке вогнепальне ураження голови та був направлений до Харківського військового шпиталю. Але невдовзі, через характер уражень та надважкий стан, було прийнято рішення перевезти бійця до Києва,  Інституту нейрохірургії, де була виконана низка операцій з вилучення уламків снаряда та кісток черепа, проводилось лікування вторинної пневмонії.

Воїна, який захищав Україну від російських окупантів, чекала тривала реабілітація, яка вкрай була необхідна для відновлення здатності розмовляти, пересуватися та повертатися до життя.

Незважаючи на такі важкі поранення, Олег не втратив силу духу, оптимізм та бажання повноцінно жити.

Олега 04.07.2022 виписали з Інституту нейрохірургії, і в той же день він розпочав реабілітацію в Медичному центрі «ADONIS» у місті Буча. Спеціалісти Медичного центру  ADONIS розробили для Олега комплексну програму реабілітації після поранення, ускладненого уламковим ураженням головного мозку та масивною контузією м'яких тканин, яка включає курс занять з фізіотерапевтом,  ерготерапевтом, психологом, логопедом-афазіологом та інші необхідні послуги,  та дозволить Олегу відновитися після поранення. І вже  06.07.2022 лікарі центру повідомили, що Олег зміг самостійно сидіти, що є добрим показником для подальшої реабілітації.

Олег разом із дружиною та лікарями пройшов 28-и денний курс реабілітації після якої Олег відновив:

- можливість стояти, ходити з допомогю однієї людини;
- самостійно користуватися туалетом;
- їсти за столом;
- рухатися, сідати та змінювати положення у ліжку;
- також значно покращились комуникативні здібності.

Вартість наданих медичних послуг становить 142 176 грн., які необхідно оплатити до 07.08.2022.

Дружина Олега Титаренко, Галина звернулася до Благодійного фонду «Захисту постраждалих від війни» із проханням розпочати збір благодійно допомоги  для оплати реабілітації Олега.

Ми дуже вдячні лікарям Мережі медичних компаній Adonis та всім хто долучиться до збору коштів!